Saicos opinie
Jakość jest ważna wszędzie!


Drewno jest doskonałym materiałem, mającym liczne zalety: jest naturalne, estetyczne i poddaje się obróbce na wiele sposobów.

W SAICOS przy projektowaniu, badaniach i produkcji wykorzystujemy całe nasze doświadczenie, aby chronić drewno. Dzięki temu przyczyniamy się do zwiększenia jego trwałości, upiększamy i uszlachetniamy je w sposób przyjazny dla środowiska.
Nasz innowacyjny asortyment obejmuje lakiery, systemy powłokowe oraz akcesoria obróbcze do wszystkich rodzajów drewna, materiałów drewnopochodnych oraz rodzajów zastosowań opartych na naturalnych olejach i woskach roślinnych.
Produkty SAICOS wykorzystywane są przez ambitnych wykonawców i klientów końcowych oraz renomowane zakłady przemysłowe w kraju i za granicą.

Wyroby firmy SAICOS można pozyskać wyłącznie poprzez sieć naszych specjalistycznych partnerów handlowych. Exfloor jest jedynym z nich.


Nigdy nie spoczywamy na laurach. Stale pracujemy nad optymalizacją naszych produktów, aby uzyskiwać najwyższą jakość, maksymalną ekologiczność i racjonalną obróbkę.
W naszych lakierach i powłokach do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych łączymy najnowocześniejsze zdobycze przemysłu i innowacje procesowe.
W naszych wewnętrznych laboratoriach doświadczeni chemicy i specjaliści techniki użytkowej prowadzą projekty badawcze i rozwojowe, stosując wysokiej jakości surowce na bazie naturalnych olejów i wosków, takich jak np. olej krokoszowy i wosk carnauba, otrzymując produkty o niezwykłej wydajności i najlepszych właściwościach użytkowych.


SAICOS COLOUR GmbH

Carl-Zeiss-Straße 3
48336 Sassenberg

GERMANY