Przydatne informacje na temat podłóg laminowanych Parador

Parador oferuje różnorodne podłogi laminowane - od klasycznego drewna po designerskie podłogi. Tutaj dowiesz się wszystkiego o optycznych i technicznych cechach naszych podłóg laminowanych. Ponadto otrzymasz wskazówki dotyczące instalacji i pielęgnacji.

Dlaczego Parador jest wyjątkowy ?

Podłogi laminowane już dawno uwolniły się od swojego naturalnego poprzednika, drewna konstrukcyjnego - nie tylko ze względu na jego wysoką sprężystość i łatwą konserwację, co sprawia, że ​​nadaje się również do wysokich obciążeń w intensywnie użytkowanych pomieszczeniach. Podłogi laminowane w tych czasach cieszą się większym uznaniem niż kiedykolwiek wcześniej i są postrzegane jako godna alternatywa dla prawdziwych podłóg drewnianych. Podłogi laminowane firmy Parador mają szczególną rolę w tym rozwoju. Ze względu na nasze bogate doświadczenie z drewnem i najnowszą wiedzą techniczną jesteśmy w stanie produkować autentyczne interpretacje wysokiej jakości drewna, a także realistycznie przekształcać inne klasyczne materiały, takie jak kamień i beton, w podłogi laminowane. Co więcej,

Materialność

Podłogi laminowane są prawie sto procent z drewna i dlatego są materiałem i inspiracją w tym samym czasie. Wraz z płytami pilśniowymi o wysokiej gęstości, papiery dekoracyjne umożliwiają autentyczną interpretację wysokiej jakości drewna. Ale inne materiały, takie jak kamień czy beton, można znaleźć również wśród naszych naturalnych laminowanych dekorów o różnych formatach, układach i połączeniach.

Technologia

Podłogi laminowane Parador wyróżniają się funkcjonalną kompozycją i inteligentną technologią. Na przykład nasz opatentowany system zatrzasków gwarantuje łatwą instalację, impregnacja krawędzi chroni przed wilgocią, a odporna na zużycie warstwa wierzchnia z żywicy melaminowej zapewnia bardzo wysoką trwałość. Nasze klasy zużycia pokazują, że podłogi są również odpowiednie do intensywnego użytkowania. Nasze solidne połączenia, które zapewniają dokładność i stabilność, mają kluczowe znaczenie dla trwałego i odpornego efektu.

Zdrowie w domu

Podłogi laminowane Parador mają niską emisję spalin i alergenów i zapewniają przyjemny klimat w pomieszczeniach. Chętnie to udowodnimy, stosując wyłącznie materiały zdrowe dla domu. Certyfikaty testowe wydane przez LGA i Blue Angel zapewniają naszym klientom wymagany spokój ducha. Ponadto zwiększona przewodność zmniejsza ładunek elektrostatyczny. Nasze podłogi laminowane są bardzo trwałe i łatwe do czyszczenia, co oznacza, że ​​idealnie nadaje się dla gospodarstw domowych ze zwierzętami domowymi, dziećmi i alergikami.Podłogi laminowane PARADOR