Panele ścienne brązowa sosna

Producent:

Panele ścienne z odzyskanego drewna – brązowa sosna


Kategoria: Mozaiki na ścianę - HIT

Rodzaj drzewa: Sosna

szerokość: 100 mm

grubość: 6 mm

Cena od: 210.00 zł za m2


Opis

Panele ścienne z odzyskanego drewna – brązowa sosna


Loft z industrialną drewnianą ścianą? To marzenie wielu z nas. Dzięki panelom ściennym z odzyskanego drewna w kolorze brązowej sosny bez trudu uda się uzyskać ten efekt w domu lub mieszkaniu. Oryginalne rozwiązanie od Vintage Wood to doskonały sposób na zmianę każdego wnętrza w niezwykłe miejsce.


Panele ścienne w kolorze brązowej sosny to wysokiej jakości pokrycie ścian wewnętrznych. Swój niepodrabialny kolor stara sośnina zawdzięcza długoletniemu działaniu promieni słonecznych. Panele zostały wyprodukowane wyłącznie z drewna pozyskanego z zapomnianych budynków przeznaczonych do rozbiórki. Ingerowaliśmy w nie jedynie w minimalnym stopniu i zrobiliśmy wszystko, by zachować 100% jego naturalnych właściwości. To idealny wybór dla osób, którym zależy na dbałości o środowisko.


Co wyróżnia ten produkt? Niewątpliwie naturalna struktura materiału oraz nasycony, brązowy odcień, którego nie sposób spotkać wśród drewnianych paneli ściennych produkowanych na skalę przemysłową. Idealnie pasują do jasnych pomieszczeń, dodając kontrastu. Wyśmienicie komponują się na całej ścianie, jak również na poszczególnych jej częściach jako motyw dekoracyjny. Optycznie powiększają dane miejsce, a jednocześnie je ocieplają, nadając przytulnego charakteru.


Nasze drewniane panele ścienne wykonane z ponad stuletnich drzew mają 6 mm grubości i 10 cm szerokości. Dostępne są w różnych długościach (25-190 cm), dzięki czemu podczas ich układania można uzyskać niepowtarzalny efekt będący dopełnieniem unikalnej faktury i naturalnie uwydatnionych słojów. Trudności z pewnością nie sprawi również sam montaż.


Montaż paneli ściennych z odzyskanej sośniny

Aby samodzielnie przymocować pokrycie ścian z odzyskanego drewna, wystarczy odkleić paski dwustronnej taśmy i chwilę przytrzymać. Podczas montażu paneli ściennych z odzyskanej sośniny można także użyć kleju do podłóg. Jeśli jednak mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości, najlepiej skorzystać z usług profesjonalistów.


*Zdjęcia zaprezentowane na stronie mają wyłącznie charakter poglądowy. Pęknięcia, sęki i przebarwienia nie są wadą produktu i nie mogą być powodem do reklamacji.