Panele ścienne szara sosna

Producent:

Panele dębowe 3D z odzyskanego drewna


Kategoria: Mozaiki na ścianę - HIT

Rodzaj drzewa: Sosna

szerokość: 100 mm

grubość: 6 mm

Cena od: 210.00 zł za m2


Opis

Szare panele ścienne z drewna – wyjątkowa sosna w stylu retro


Szary to barwa niezwykle ceniona w designie za swoją kolorystyczną neutralność. Szybko stała się synonimem elegancji oraz ponadczasowości i stanowi niezastąpione tło dla wyjątkowych wnętrz. Odpowiednio dobrane elementy sprawiają, że wcale nie musi być monotonna i pozbawiona charakteru. Pokrycie ścian ze starego drewna to wyjątkowa propozycja na rynku. Szare panele ścienne to klasyczna, matowa szarość, lecz także wyrazisty grafit, szlachetne srebro i delikatna barwa gołębia w różnych wariantach.


Pokrycie ścian z odzyskanego drewna – wnętrza z klasą

Szare panele ścienne – podobnie jak inne nasze produkty – powstały ze starego drewna odzyskanego ze starych zabudowań. Czynniki atmosferyczne oraz przede wszystkim czas podkreśliły jego niezwykłą fakturę. Pokrycie ścian z odzyskanego drewna w kolorze szarej sosny to idealne rozwiązanie dla klientów ceniących prawdziwość drewna samego w sobie o intrygującej fakturze i kolorystyce – miłośników nieszablonowych rozwiązań oraz kreatywnych pomysłów stawiających na wysoką jakość.


Drewniane panele ścienne ze starego drewna są przeznaczone do domów, mieszkań i biur. Znakomicie sprawdzą się też jako pokrycie ścian lub ścienny element dekoracyjny w obiektach użyteczności publicznej.


Panele zostały odpowiednio zabezpieczone, dzięki czemu utrzymanie ich w czystości nie sprawia problemu, a Państwo mogą mieć pewność, że nie stracą one swojej niezwykłej, monochromatycznej faktury wykończenia. Nasze panele wykonane ze ponad stuletniej sosny mają 6 mm grubości i 10 cm szerokości. Są dostępne w różnych długościach – od 25 do 190 cm, dzięki czemu podczas układania drewnianej ściany można uzyskać ciekawy efekt wizualny i wprowadzić do pomieszczenia dodatkową nutkę niepowtarzalności.


Montaż drewnianych paneli ściennych z odzyskanego drewna

Panele z odzyskanego drewna można zamontować na dwa sposoby: korzystając z kleju do podłóg lub samodzielnie. Jak? Do lameli przyklejone są 3 paski taśmy dwustronnej, z kolei na górze znajduje się przekładka. Wystarczy ją odkleić, docisnąć, chwilę poczekać i gotowe! Jeśli jednak jeśli nie czujemy się w tym pewnie, warto zlecić montaż fachowcom.


*Zdjęcia zaprezentowane na stronie mają wyłącznie charakter poglądowy. Pęknięcia, sęki i przebarwienia nie są wadą produktu i nie mogą być powodem do reklamacji.