Panele ścienne dębowe - mozaika

Producent:

Panele dębowe 3D z odzyskanego drewna


Kategoria: Mozaiki na ścianę - HIT

Rodzaj drzewa: Dąb

Cena od: 400.00 zł za m2


Opis

Panele dębowe 3D z odzyskanego drewna

Aranżacja każdego wnętrza powinna mieć w sobie to coś, co sprawia, że chętnie do niego powracamy. Nowoczesne wykończenie, gładkie faktury i idealne malowanie mogą nie wystarczyć. Od jakiegoś czasu zauważalny jest wzrost popularności elementów wyposażenia wykonanego z naturalnego drewna i w żadnym wypadku nas to nie dziwi. Każdy z takich elementów niesie ze sobą pewną zagadkę, jest unikatowy i z pewnością zostanie zauważony. Podobnie jak nasze panele dębowe z odzyskanego drewna.

Stare drewno we wnętrzach z elementami vintage

Stare drewno z pewnością pasuje do surowych wnętrz loftowych lub tych w stylu industralnym. Coraz częściej elementy z drewna z odzysku można znaleźć także w nowoczesnych aranżacjach. Idealnym sposobem do nadania przestrzeni indywidualnego charakteru są panele dębowe z odzyskanego drewna. Idealnie skomponują się one z pozostałymi detalami w stylu vintage i podkreślą klimat otoczenia. Kolorystyka i faktura pojedynczych paneli sprawia, że wykonanie dwóch identycznych kompozycji nie jest możliwe.

Stare drewno – ekologia i powiew historii

Wykorzystanie starego drewna to nie tylko nawiązanie do ekologii, ale przede wszystkim ukłon w stronę historii, bowiem sam surowiec pochodzi z budynków przeznaczonych do rozbiórek i wyburzeń. Oferujemy Państwu wyłącznie oryginalne produkty z tego wyjątkowego materiału. Głównym celem obróbki jest wyeksponowanie naturalnego charakteru starej dębiny – jej nietuzinkowej barwy oraz naturalnego usłojenia.

Odzyskane drewno w nowym wydaniu

Nowe wydanie paneli wyciętych ze starych podłóg, belek i innych elementów podkreśla naturę dębu. Z uwagi na proces obróbki, który do minimum ogranicza ingerencję w fakturę drewna, panele mają specyficzną fakturę, niejednorodne ubarwienie. Różnią się od siebie także wysokością i długością. Proponujemy Państwu panele 3D o szerokości 5 cm, długości 15-40 cm i wysokości 4-10 cm.

Montaż dębowych paneli dębowych 3D

Ze względu na technologię i dbałość o zachowanie indywidualnego charakteru odzyskanego drewna, każda kompozycja z zastosowaniem naszych paneli ściennych z odzyskanej dębiny będzie wyjątkowa. Mogą Państwo również z powodzeniem zamontować je samodzielnie, korzystając z kleju do podłóg drewnianych lub używając taśmy dwustronnej, którą umieściliśmy na każdej lamelce.