Panele ścienne dębowe

Producent:

Panele dębowe z odzyskanego drewna – ściana retro w domu


Kategoria: Mozaiki na ścianę - HIT

Rodzaj drzewa: Dąb

grubość: 6 mm

Cena od: 350.00 zł za m2


Opis

Panele dębowe z odzyskanego drewna – ściana retro w domu

Naturalne drewno jest niepowtarzalne i piękne. Nie ma dwóch takich samych kawałków, bowiem każdy ma swoją własną historię. Właśnie dlatego każdy nasz produkt jest niepowtarzalny i absolutnie nie do podrobienia. Drewniana ściana wyłożona deskami z odzyskanego drewna nabiera dodatkowo wyjątkowego znaczenia – świadczy o poszanowaniu naturalnego środowiska i miłości do przyrody. Dębowe panele ścienne znakomicie pasują do wystroju urokliwego loftu czy penthouse’u.

Drewniane panele ścienne, czyli powrót na salony

Nie tak dawno temu deski na ścianie kojarzyły się z epoką PRL-u, a sama boazeria była démodé. A jednak teraz wraca z przytupem na salony w nowej, współczesnej odsłonie, zachwycając swoją lekkością i naturalnym urokiem drewna, które ociepla pomieszczenie i wprowadza do niego powiew naturalności. Drewniane panele ścienne to idealna propozycja dla osób uwielbiających minimalizm i styl industrialny – wszak nic nie sprawdzi się tu lepiej niż akcenty ze starego drewna.

Stare drewno pochodzące z całej Europy w Państwa domach

Oferujemy Państwu pokrycie ścian ze starego drewna pochodzącego ze starych budynków rozsianych po całej Europie. Prezentowane panele ścienne powstały z ponad stuletniego dębu. Dopilnowaliśmy, by każdy pojedynczy panel zachował swoje właściwości, a – co za tym idzie – naturalne piękno. Nie ingerowaliśmy ani w jego intrygującą brązową barwę, ani w usłojenie. Wszystko po to, by mogło zyskać drugie życie w Państwa mieszkaniach i domach.

Montaż dębowych paneli ściennych

Panele dębowe z odzyskanego drewna są wyjątkowo cienkie – mają 6 mm grubości. Dzięki temu po ich instalacji na ścianie wielkość pomieszczenia praktycznie się nie zmienia (nie mamy do czynienia z optycznym efektem pomniejszenia, który występuje często, gdy deski są zbyt grube). Do położenia paneli można wykorzystać klej do podłóg drewnianych lub – w przypadku samodzielnego montażu – po prostu odkleić taśmę dwustronną znajdującą się z tyłu każdej lamelki, po czym docisnąć do ściany.