WZORY I ROZMIARY DESEK I KLEPEK

Producent: AVANCE FLOORS

AvanceFloors to zarówno deski podłogowe, jak i klepki, które można ułożyć w klasyczną jodełkę lub wzór węgierski. Niezależnie od rodzaju wybranych elementów, podłogi AvanceFloors zawsze wnoszą naturalne ciepło do każdego wnętrza.


Kategoria: Podłogi Avance Floors


Opis

DESKI PODŁOGOWE W WIELU RÓŻNYCH WYMIARACH DO WYBORU


Deski podłogowe (elementy najczęściej wybierane przez inwestorów) są dostępne w szerokim wyborze wymiarów: najwęższe z nich mają 14 cm szerokości, najszersze – aż 38 cm. Standardowa szerokość deski wynosi 18 cm, jednakże coraz większym zainteresowaniem cieszą się deski o szerokości 24 cm. Oferujemy elementy o długości od 1,5 do 3 metrów. Miłośnicy naprawdę dużych formatów powinni zaś zwrócić uwagę na deski o długości od 3 do 5 metrów, których szerokość wynosi 38 cm


JODEŁKA KLASYCZNA, WĘGIERSKA CZY FRANCUSKA?


W odpowiedzi na potrzeby inwestorów zainteresowanych dębowymi elementami układanymi w atrakcyjne schematy, powstała seria klepek, które można układać w klasyczną jodełkę, wzór węgierski lub francuski. Najmniejsze klepki AvanceFloors mają 65 mm szerokości i 325 mm długości, zaś największe – odpowiednio: 185 i 925 mm.