Sosna szara 3D

Producent:

Szare panele ścienne z drewna i unikalny efekt 3D


Kategoria: Mozaiki na ścianę - HIT

Rodzaj drzewa: Sosna

szerokość: 50 mm

Cena od: 290.00 zł za m2


Opis

Szare panele ścienne z drewna i unikalny efekt 3D

Chyba każdy z nas chciałby, aby jego mieszkanie było nie tylko praktyczne, ale również na swój sposób unikalne. Dlatego też zdecydowanie największą popularnością cieszą się rozmaite projekty, które łączą w sobie wysoką funkcjonalność oraz nietuzinkowe walory estetyczne. Przykładowo, bardzo ciekawym rozwiązaniem jest położenie szarych paneli ściennych z drewna w taki sposób, żeby imitowały one efekt trójwymiarowy. Tak oto zupełnie zwykła ściana może nabrać absolutnie wyjątkowego charakteru.

Drewniane panele ścienne to produkt mający bardzo uniwersalne zastosowanie pod kątem wystroju wnętrz. Wystarczy tylko podkreślić, że świetnie pasują one do wielu oryginalnych aranżacji. Ponadto drewniane pokrycie ścian wewnętrznych łączy w sobie dwie niezwykle pożądane cechy, czyli praktyczność i nienaganną estetykę. Połączenie to stało się źródłem sporej popularności, którą cieszą się obecnie panele sosnowe. Uzyskany efekt wizualny staje się jeszcze bardziej atrakcyjny za sprawą wspomnianego efektu 3D.

Drewno sosnowe jako pokrycie ścian wewnętrznych – zalety

Dlaczego warto postawić akurat na drewno sosnowe? Otóż jest to materiał miękki i łatwy w obróbce, ale jednocześnie bardzo trwały i wytrzymały. Takie właściwości są szczególnie pożądane w przypadku drewnianego pokrycia ścian wewnętrznych. Gotowa aranżacja będzie bowiem odporna na rozmaite uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu zachowa swoje walory przez długie lata.

Drewno z odzysku – łączmy piękne z pożytecznym!

Priorytetem dla firmy Vintage Wood jest wysoka jakość tworzonych produktów oraz troska o środowisko naturalne. Te dwa aspekty zdecydowanie mogą iść ze sobą w parze właśnie dzięki stosowaniu wyłącznie odzyskanego drewna.

Montaż paneli ze starej sośniny

Oferujemy Państwu panele ścienne z ponad stuletniej starej sośniny w naturalnym szarym kolorze. Ich długość wynosi 15-40 cm, szerokość 5 cm, a grubość 4-10 mm. Taśma dwustronna przyklejona do każdej lamelki umożliwia samodzielny montaż – wystarczy ją odkleić, docisnąć deskę do ściany i chwilę poczekać. Oczywiście zawsze można zlecić montaż profesjonalistom.


*Zdjęcia zaprezentowane na stronie mają wyłącznie charakter poglądowy. Pęknięcia, sęki i przebarwienia nie są wadą produktu i nie mogą być powodem do reklamacji.